Bohemia World Trading Ltd
cs sk hu pl bg ro

Ubytování v Birminghamu

Ubytování v Birminghamu

Nabízíme levné ubytování v Birminghamu a asistenční služby.

Nabízíme Vám ubytování typu "House share" v domech se 3 až 4 pokoji. Jedná se o nejlevnější variantu ubytování v Birminghamu. Klienti zde bydlí ve sdílených domech se společnou kuchyní, koupelnou a obývacím pokojem. Ve všech domech najdete veškeré potřebné vybavení, které průběžně kontrolujeme a doplňejeme.

Společenské prostory a kuchyně jsou plně vybaveny veškerým nádobím a elektrickými spotřebiči - pračkou, několika lednicemi, vysavačem, toastery, rychlovarnou konvicí, žehličkou a dalším nezbytným vybavením.

Na většině domů je k dispozici bezdrátový internet.

Vybavení pokojů: postele, polštáře, peřiny, skříně, popřípadě komody.

Vybavení pokojů zahrnuje prostěradlo a povlečení.

Možnost ubytování v Birminghamu ve večerních hodinách bez extra příplatků, které požadují jiné agentury.

Při provedení rezervace ubytování z České Republiky je nutno uhradit rezervační poplatek 790,- Kč. Pro více informací prosím volejte +420 608 123 213.

Kde v Birminghamu?

Naše ubytování v Birminghamu najdete v severozápadní části Birminghamu, ve čtvrtích: West Bromwich, Tipton, Oldbury. Všechny domy jsou situovány v blízkosti autobusových a tramvajových stanic. Odtud vám cesta do centra města potrvá zhruba 15 minut.

Ceny ubytování od 5. týdne:

  • Dvojlůžkový pokoj od 75 GBP týdně na osobu
  • Jednolůžkový pokoj od 100 GBP týdně na osobu

Cena nájemného na osobu za první 4 týdny je stejná pro všechny dvojlůžkové pokoje a činí 415 GBP. V této ceně jsou již zahrnuty lůžkoviny a úklid pokoje při odstěhování.

Od 5. týdne se pak cena ubytování určuje podle druhu pokoje, domu, lokality a dalších aspektů a v průměru je to okolo 300 GBP na 4 týdny za osobu.

Cena single pokojů je pak kalkulována individuálně vzhledem k velkým rozdílům ve velikostech pokojů, nicméně v průměru je to okolo 520 GBP na 4 týdny.

V nájemném jsou zahrnuty veškeré platby za vodu, plyn, elektřinu a Council Tax.

Při krátkodobých pobytech si účtujeme 20 GBP za noc a je třeba složit 20 GBP zálohu.

Uvedené ceny jsou za osobu a zahrnují také set ložního prádla, který každý klient obdrží při nastěhování.

DEPOZIT: je to záloha na ubytování, kterou Vám vrátíme na konci Vašeho pobytu v plné výši (nebo ve výší 90 GBP pokud si u nás zakoupíte lůžkoviny v ceně 25 GBP), pokud nezpůsobíte žádnou škodu a svůj odchod nahlásíte 10 dní před odjezdem.

Bohemia World Trading Vám může nabídnout také ubytování v Londýně! Více informací najdete na našich stránkách zde.

 
Tel.: +44 (0) 2085 211 399 | Mobile: +44 (0) 7834 782 262 | +44 (0) 7713 488 500 | E-mail: info@bohemiaworld.cz; radka.lenicka@bohemiaworld.cz | www.bohemiaworld.cz
Copyright 2005-2012 © Bohemia World Trading Ltd.. All rights reserved. Design by: Webdesign.izde.cz