Bohemia World Trading Ltd
cs sk hu pl bg ro

Studium v Anglii

Studium angličtiny v Londýně

Jelikož u všech škol jsme smluvními prodejci, tak vám můžeme nabídnout ceny kurzů bez jakéhokoli navýšení, tak jako by jste si je kupovali vy sami v Londýně!

Přesvěčte se sami!

West London School – Opgrades

yellow yellow yellow yellow yellow

West London School – OpgradesOpgrades je rychle se rozvíjející institut, který nabízí uznávané kvalifikace pod vedením zkušených lektorů v příjemném prostředí. Škála kurzů je široká, od klasických kurzů po obchodní angličtinu, či kurz ESOL, což je unikátní akreditovaná kvalifikace, která se zaměřuje na krátkodobé a dlouhodobé návštěvníky Velké Británie, kteří usilují o přístup k vyššímu vzdělávání nebo zaměstnání ve Velké Británii. Programy, které Opgrades nabízí, jsou navrženy tak, aby podporovaly ochotu se učit a rozvíjet, která s kandidáty zůstane a provází je po cele délce jejich profesních životů. Opgrades studentům nabízí bezkonkurenční poměr ceny a výkonu v porovnaní s jinými školami. Je zde i velká možnost individualizace kurzů, časů a možností výuky. Tuto školu doporučujeme všem klientům bez rozdílu věku a úrovně angličtiny.

Internetové stránky: www.opgrades.com

CALLAN SCHOOL

yellow yellow yellow yellow white

CALLAN SCHOOLCallan School byla založena v roce 1960 a v dnešní době je to jedna z největších a nejoblíbenějších škol v Londýně vůbec. Škola je členem organizace ARELS, což zaručuje splnění vysokých nároku na školu a pedagogy. Jak už název školy napovídá tak se zde vyučuje Callanovou metodou. Jde o metodu intezivníiho procvičováni slovíček a konverzace při hodinách. Studenti studující pomocí Callanovy metody jsou podle vědeckých studií schopni zvládnout mnohem vetší kvantum studia za čtvrtinový čas oproti normálně studujícím studentům. Škola také nabízí všem svým studentům lekce zdarma navíc, pokud studenti nejsou schopni v jejich vypočítaném časovém horizontu studium ukončit Cambridge zkouškou a to do té doby než se jim to podaří. Jedná se bezesporu o velice kvalitní školu opírající se o dlouhodobé zkušenosti, kvalitu a Callanovu metodu. Za to vše si ale nechá dobře zaplatit. Školu doporučujeme všem studentům ale upozorňujeme, že Callanova metoda nemusí svědčit všem.

Internetové stránky: www.callan.co.uk

 
Tel.: +44 (0) 2085 211 399 | Mobile: +44 (0) 7834 782 262 | +44 (0) 7713 488 500 | E-mail: info@bohemiaworld.cz; radka.lenicka@bohemiaworld.cz | www.bohemiaworld.cz
Copyright 2005-2012 © Bohemia World Trading Ltd.. All rights reserved. Design by: Webdesign.izde.cz